Информации за „Податотека:Richard Matthew Stallman.jpg“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказПодатотека:Richard Matthew Stallman.jpg
Основен подредбен клучRichard Matthew Stallman.jpg
Големина на страницата (во бајти)295
Назнака на страницата983
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПодигниДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаPhyseter (разговор)
Датум на создавање на страницата19:05, 15 јуни 2006
Последен уредник127.0.0.1 (разговор)
Датум на последното уредување19:33, 31 јануари 2011
Број на уредувања3
Број на засебни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0