Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Svetlogas.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
 
(нема разлика)

Последна преработка од 01:26, 25 ноември 2012

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна01:26, 25 ноември 2012Минијатура на верзијата од 01:26, 25 ноември 20122.560 × 1.920 (1,33 МБ)Glisha (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци