Информации за „Податотека:Ubuntu-logo1.jpg“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказПодатотека:Ubuntu-logo1.jpg
Основен клуч за подредувањеUbuntu-logo1.jpg
Големина на страницата (во бајти)0
Именски просторПодатотека
Назнака на страницата1022
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Тарабна вредност314b0fb2f15bb624ea7e15ca862f2bfe1079f393

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПодигниДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаАрангелАнгов (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата22:46, 20 октомври 2009
Последен уредник127.0.0.1 (разговор)
Датум на последното уредување19:33, 31 јануари 2011
Број на уредувања4
Број на одделни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0