Податотека:Ubuntu-logo1.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 15:59, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (2 ревизии: сликите)
Прејди на: содржини, барај
Ubuntu-logo1.jpg(250 × 229 пиксели, големина: 34 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011250 × 229 (34 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци