Разлика помеѓу преработките на „Податотека:WLMContacts.csv.png“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Фајрфокс дијалог за снимање на csv датотека(датотека со листа на контакти).)
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 16:59, 31 јануари 2011

Фајрфокс дијалог за снимање на csv датотека(датотека со листа на контакти).

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011467 × 337 (29 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: