Податотека:WLMContacts.csv.png

Од Сподели wiki
Преработка од 16:59, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

WLMContacts.csv.png(467 × 337 пиксели, големина: 29 КБ, MIME-тип: image/png)

Фајрфокс дијалог за снимање на csv датотека(датотека со листа на контакти).

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011467 × 337 (29 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следнава страница ја користат податотекава: