Податотека:WLMContacts.csv.png

Од Сподели wiki
Преработка од 18:33, 31 јануари 2011; направена од 127.0.0.1 (разговор) (подигнато "Податотека:WLMContacts.csv.png": (recovered file, missing upload log entry))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

WLMContacts.csv.png(467 × 337 пиксели, големина: 29 КБ, MIME-тип: image/png)

Фајрфокс дијалог за снимање на csv датотека(датотека со листа на контакти).

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011467 × 337 (29 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: