Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Yahoo imp exp.png“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Увоз/Извоз во Yahoo.)
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 16:59, 31 јануари 2011

Увоз/Извоз во Yahoo.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:34, 31 јануари 20111.024 × 720 (92 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: