Податотека:Zaednica2.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 16:59, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Zaednica2.jpg(500 × 154 пиксели, големина: 11 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Original comic: www.xkcd.com/c9.html

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:34, 31 јануари 2011500 × 154 (11 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Нема страници што ја користат оваа податотека.