Информации за „Превод на GNOME 2.22“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказПревод на GNOME 2.22
Основен клуч за подредувањеПревод на GNOME 2.22
Големина на страницата (во бајти)2.442
Назнака на страницата352
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницата78.157.11.69 (разговор)
Датум на создавање на страницата05:19, 21 јануари 2008
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:36, 29 јануари 2011
Број на уредувања46
Број на одделни автори5
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0