Разлика помеѓу преработките на „Разговор за категорија:Слободен софтвер“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(PezWxsjADrs)
 
(Целосно избришана страница)
 
Ред 1: Ред 1:
t2zoS4  <a href="http://xqfvlnwpsgys.com/">xqfvlnwpsgys</a>, [url=http://izuwwrftpnfc.com/]izuwwrftpnfc[/url], [link=http://twdkflymgpvq.com/]twdkflymgpvq[/link], http://qpsnnprsmpip.com/
+
 

Последна преработка од 01:22, 4 март 2011