Информации за „СиТ2.0:Приказни за стандарди“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказСиТ2.0:Приказни за стандарди
Основен подредбен клучСиТ2.0:Приказни за стандарди
Големина на страницата (во бајти)9.244
Назнака на страницата370
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаНовица (разговор)
Датум на создавање на страницата13:54, 18 јули 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:38, 29 јануари 2011
Број на уредувања11
Број на засебни автори4
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0