Информации за „Слободен софтвер“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказСлободен софтвер
Основен клуч за подредувањеСлободен софтвер
Големина на страницата (во бајти)19.925
Назнака на страницата374
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата1
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата18:49, 2 февруари 2007
Последен уредникАрангелАнгов (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување11:11, 4 март 2011
Број на уредувања26
Број на одделни автори7
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0