Информации за „Упатство:Алтернативни интерфејси за убунту“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказУпатство:Алтернативни интерфејси за убунту
Основен подредбен клучУпатство:Алтернативни интерфејси за убунту
Големина на страницата (во бајти)1.023
Назнака на страницата1317
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаDoda (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата14:33, 30 март 2012
Последен уредникDoda (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување16:29, 5 април 2012
Број на уредувања2
Број на засебни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0