Разлика помеѓу преработките на „Хаклаб/СветлоГас“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Создадена страница со: thumb|right * Сензор за светло со фото отпорник базиран на http://www.seeeds...)
 
(нема разлика)

Последна преработка од 01:27, 25 ноември 2012

Svetlogas.jpg

Праќа на cosm на https://cosm.com/feeds/86779