Разлика помеѓу преработките на „Хаклаб/Финансирање“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Создадена страница со: == Моментални извори на финансирање == * Членарина * Донации == Нови извори на финансир...)
(нема разлика)

Преработка од 19:37, 22 мај 2011

Моментални извори на финансирање

  • Членарина
  • Донации

Нови извори на финансирање за раст и одржливост