Разлика помеѓу преработките на „Хаклаб/Финансирање“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Создадена страница со: == Моментални извори на финансирање == * Членарина * Донации == Нови извори на финансир...)
 
Ред 6: Ред 6:
 
== Нови извори на финансирање за раст и одржливост ==  
 
== Нови извори на финансирање за раст и одржливост ==  
 
* Европски фондови ИПА Компонента http://sites.google.com/site/ipa128287/
 
* Европски фондови ИПА Компонента http://sites.google.com/site/ipa128287/
 +
 +
[[Категорија:Хаклаб]]

Преработка од 19:37, 22 мај 2011

Моментални извори на финансирање

  • Членарина
  • Донации

Нови извори на финансирање за раст и одржливост