Разлика помеѓу преработките на „Хаклаб/Floorplan“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Создадена страница со: === 3D === 3D изглед на Хаклаб|300px === Осигурувачи === [[Податотека:Hacklab...)
 
 
Ред 1: Ред 1:
 
=== 3D ===
 
=== 3D ===
[[Податотека:Hacklab 3d.png|3D изглед на Хаклаб|300px]]
+
[[Податотека:Hacklab 3d.png|3D изглед на Хаклаб|400px]]
  
 
=== Осигурувачи ===
 
=== Осигурувачи ===
[[Податотека:Hacklab 2d osiguruvachi.png|Распоред на штекери и осигурувачи|300px]]
+
[[Податотека:Hacklab 2d osiguruvachi.png|Распоред на штекери и осигурувачи|400px]]
  
 
[[Категорија:Хаклаб]]
 
[[Категорија:Хаклаб]]

Последна преработка од 10:55, 17 декември 2012

3D

3D изглед на Хаклаб

Осигурувачи

Распоред на штекери и осигурувачи