Разлика помеѓу преработките на „Хаклаб/Online присуство“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 20: Ред 20:
 
* http://www.slobodensoftver.org.mk - Слободен софтвер Македонија официјален сајт
 
* http://www.slobodensoftver.org.mk - Слободен софтвер Македонија официјален сајт
 
* http://planet.linux.net.mk - Агрегирани блогови од gnu/linux заедницата во .мк
 
* http://planet.linux.net.mk - Агрегирани блогови од gnu/linux заедницата во .мк
 +
* https://cosm.com/feeds/64655 - Графици од мрежата на температурни сензори во Хаклаб
  
 
=== Mirror-и на дистрибуции ===
 
=== Mirror-и на дистрибуции ===

Преработка од 15:25, 29 јули 2012

Онлајн сајтови врзани со Хаклаб

Нафрлана листа на сајтови поврзани со Хаклаб:

Mirror-и на дистрибуции

Сервиси from within мрежата на Хаклаб