Разлика помеѓу преработките на „Хаклаб/mom-01-14-12“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Создадена страница со: - финансии: - мебел: иверка за полици и маси - божо ќе праша и ќе пише информација точна ...)
 
Ред 1: Ред 1:
 
- финансии:  
 
- финансии:  
 +
 
- мебел: иверка за полици и маси - божо ќе праша и ќе пише информација точна за цената (може да земе и профактура) - мора неделава
 
- мебел: иверка за полици и маси - божо ќе праша и ќе пише информација точна за цената (може да земе и профактура) - мора неделава
 +
 
- програма:
 
- програма:

Преработка од 14:45, 14 јануари 2012

- финансии:

- мебел: иверка за полици и маси - божо ќе праша и ќе пише информација точна за цената (може да земе и профактура) - мора неделава

- програма: