Информации за „GNU“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказGNU
Основен подредбен клучGNU
Големина на страницата (во бајти)210
Назнака на страницата97
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата13:59, 4 јуни 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:29, 29 јануари 2011
Број на уредувања3
Број на засебни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/GNU