Информации за „IBM“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказIBM
Основен клуч за подредувањеIBM
Големина на страницата (во бајти)1.154
Назнака на страницата118
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницата62.162.189.135 (разговор)
Датум на создавање на страницата13:42, 18 октомври 2006
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:29, 29 јануари 2011
Број на уредувања5
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/IBM