Информации за „Java“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказJava
Основен клуч за подредувањеJava
Големина на страницата (во бајти)6.345
Назнака на страницата127
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницата62.162.189.27 (разговор)
Датум на создавање на страницата15:30, 9 мај 2006
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:30, 29 јануари 2011
Број на уредувања29
Број на одделни автори10
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/Java