Информации за „MozillaMacedonia“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказMozillaMacedonia
Основен клуч за подредувањеMozillaMacedonia
Големина на страницата (во бајти)1.583
Назнака на страницата1479
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаНовица (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата09:07, 17 октомври 2013
Последен уредникГоцеМитевски (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување20:34, 18 октомври 2013
Број на уредувања10
Број на засебни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/MozillaMacedonia