Информации за „XML во Firefox“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказXML во Firefox
Основен клуч за подредувањеXML во Firefox
Големина на страницата (во бајти)507
Назнака на страницата255
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаIgorS (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата08:57, 2 декември 2009
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:33, 29 јануари 2011
Број на уредувања3
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/XML_во_Firefox