Категорија:Реформа:2010

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај

Реформа на Слободен софтвер Македонија 2010

Поминаа 4 години од последното проветрување во самта организација, повторно ни е потребна реформа оти ваквиот начин на организирање и делување станува неодржлив.

Страници во категоријата „Реформа:2010“

Оваа категорија содржи само една страница.