Корисник:Aleks

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здр. За контакт најдобро побарај ме на IRC: #lugola @ irc.freenode.org. Или пак на мејл: aleks -мајмунче- slobodensoftver.org.mk. Фала лепо чао пријатно.