Предлошка:ИнфоКутија

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
[[Image:{{{слика}}}|thumb|200px]] Производител {{{производител}}}
Тип {{{тип}}}
Опис {{{опис}}}
Статус {{{status}}}