Хаклаб/Стар Хардвер

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Страница за донација на стар Хардвер за потребите на хаклабот

Нудам Јас сум Можете да ме контактирате преку
crt монитор Миша е-пошта
switch Миша e-пошта
нов нов нов