Информации за „Едно лето“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказЕдно лето
Основен клуч за подредувањеЕдно лето
Големина на страницата (во бајти)1.511
Назнака на страницата1103
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаАрангелАнгов (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата19:06, 18 април 2011
Последен уредникKamikaza (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување15:45, 17 мај 2011
Број на уредувања24
Број на одделни автори5
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/Едно_лето