Информации за „Едно лето/СИУП“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказЕдно лето/СИУП
Основен клуч за подредувањеЕдно лето/СИУП
Големина на страницата (во бајти)2.128
Назнака на страницата1115
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаKamikaza (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата20:02, 28 април 2011
Последен уредникChombium (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување13:27, 24 мај 2011
Број на уредувања6
Број на засебни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0