Информации за „Едно лето/JugMK academy“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказЕдно лето/JugMK academy
Основен клуч за подредувањеЕдно лето/JugMK academy
Големина на страницата (во бајти)807
Назнака на страницата1106
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаKamikaza (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата17:30, 28 април 2011
Последен уредникSque (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување21:09, 16 мај 2011
Број на уредувања11
Број на одделни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0