Разлика помеѓу преработките на „Едно лето/JugMK academy“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Ред 9: Ред 9:
== Технологии со кој ќе се запознаат програмерите ==
== Технологии со кој ќе се запознаат програмерите ==


== Пријавени Студенти ==
== Примени Студенти ==

Преработка од 19:33, 28 април 2011

Име на Проект

Опис

Ментори

Потребни предзнања

Технологии со кој ќе се запознаат програмерите

Примени Студенти