Информации за „Кирилични домени“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказКирилични домени
Основен клуч за подредувањеКирилични домени
Големина на страницата (во бајти)2.528
Назнака на страницата1490
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаГлиша (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата14:11, 28 април 2014
Последен уредникГлиша (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување14:11, 28 април 2014
Број на уредувања1
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0