Податотека:Привремено-лого.png

Од Сподели wiki
Преработка од 14:43, 11 јануари 2015; направена од Aleks (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(683 × 921 пиксели, големина: 556 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна14:43, 11 јануари 2015Минијатура на верзијата од 14:43, 11 јануари 2015683 × 921 (556 КБ)Aleks (разговор | придонеси)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци