Податотека:Убоднапила.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 18:50, 14 декември 2013; направена од Глиша (разговор | придонеси) (Pattfield Ergotools E-pst 800L)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Убоднапила.jpg(800 × 600 пиксели, големина: 58 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Pattfield Ergotools E-pst 800L

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:50, 14 декември 2013Минијатура на верзијата од 18:50, 14 декември 2013800 × 600 (58 КБ)Глиша (разговор | придонеси)Pattfield Ergotools E-pst 800L

Следнава страница ја користат податотекава:

Метаподатоци