Податотека:Arduino RPI напојување.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 18:51, 14 декември 2013; направена од Глиша (разговор | придонеси) (Напојување 5V на УСБ diy.)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(2.560 × 1.920 пиксели, големина: 2,59 МБ, MIME-тип: image/jpeg)

Напојување 5V на УСБ diy.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:51, 14 декември 2013Минијатура на верзијата од 18:51, 14 декември 20132.560 × 1.920 (2,59 МБ)Глиша (разговор | придонеси)Напојување 5V на УСБ diy.

Следнава страница ја користат податотекава:

Метаподатоци