Разлика помеѓу преработките на „Податотека:KIKA vertikalno c2a.png“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна09:54, 25 април 2012Минијатура на верзијата од 09:54, 25 април 2012865 × 1.162 (65 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: