Податотека:KIKA vertikalno c2a.png

Од Сподели wiki
Преработка од 00:43, 16 декември 2012; направена од Glisha (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(865 × 1.162 пиксели, големина: 65 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна09:54, 25 април 2012Минијатура на верзијата од 09:54, 25 април 2012865 × 1.162 (65 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: