Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Konversation.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
 
(подигнато "Податотека:Konversation.png": (recovered file, missing upload log entry))
 
(Не е прикажана една меѓувремена преработка од еден друг корисник)
(нема разлика)

Последна преработка од 18:34, 31 јануари 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 20111.024 × 723 (180 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: