Податотека:Lokalizacija.png

Од Сподели wiki
Преработка од 19:40, 10 мај 2006; направена од Арангел Ангов (разговор)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Lokalizacija.png(48 × 48 пиксели, големина: 4 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 201148 × 48 (4 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следниве 3 страници: