Разлика помеѓу преработките на „Податотека:MAX7219-MAX7221.pdf“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
 
(нема разлика)

Последна преработка од 19:16, 26 јули 2012

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеДимензииКорисникКоментар
тековна19:16, 26 јули 2012 (451 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

Нема страници што ја користат оваа податотека.