Податотека:MAX7219-MAX7221.pdf

Од Сподели wiki
Преработка од 19:16, 26 јули 2012; направена од Glisha (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
MAX7219-MAX7221.pdf(големина: 451 КБ, MIME-тип: application/pdf)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеДимензииКорисникКоментар
тековна19:16, 26 јули 2012 (451 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

Нема страници што ја користат оваа податотека.