Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Richard Matthew Stallman.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 15:59, 31 јануари 2011

Слика на Richard Matthew Stallman земена од насловната страна на книгата "Слободно како во Слобода" од Sam Williams, објавена на 1 Март 2002 година под лиценцата GFDL (GNU Free Documentation License).

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011393 × 298 (71 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци