Податотека:System overview.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 19:45, 21 јануари 2015; направена од Aleks (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.056 × 816 пиксели, големина: 104 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна15:14, 10 февруари 2015Минијатура на верзијата од 15:14, 10 февруари 20151.056 × 816 (104 КБ)Aleks (разговор | придонеси)
19:45, 21 јануари 2015Минијатура на верзијата од 19:45, 21 јануари 20151.056 × 816 (96 КБ)Aleks (разговор | придонеси)

Податотекава се користи во следнава страница: