Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Tb4.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011477 × 474 (23 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следнава страница ја користат податотекава: