Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Tux.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:34, 31 јануари 2011265 × 314 (12 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следнава страница ја користат податотекава: