Информации за „Слободен софтвер Македонија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказСлободен софтвер Македонија
Основен клуч за подредувањеСлободен софтвер Македонија
Големина на страницата (во бајти)5.864
Назнака на страницата375
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата13:00, 3 февруари 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:38, 29 јануари 2011
Број на уредувања17
Број на засебни автори7
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0