Разлика помеѓу преработките на „4 ноември“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
 
Ред 1: Ред 1:
* 2005; [[IBM]] и [[Sun Microsystems]] го свикаа „Самитот за отворениот формат за документи“ во Армонк, Њу Јорк, за да се продискутираат најдобрите можности за распространување на [[Отворен формат за документи|ОДФ]];
* 2005; [[IBM]] и [[Sun Microsystems]] го свикаа „Самитот за отворениот формат за документи“ во Армонк, Њу Јорк, за да се продискутираат најдобрите можности за распространување на [[Отворен формат за документи|ОДФ]];
[[Категорија:Датуми]]

Преработка од 11:52, 26 мај 2007

  • 2005; IBM и Sun Microsystems го свикаа „Самитот за отворениот формат за документи“ во Армонк, Њу Јорк, за да се продискутираат најдобрите можности за распространување на ОДФ;