Информации за „Konqueror“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказKonqueror
Основен клуч за подредувањеKonqueror
Големина на страницата (во бајти)7.488
Назнака на страницата139
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата13:17, 9 мај 2006
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:30, 29 јануари 2011
Број на уредувања11
Број на засебни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/Konqueror